Strefa Coworkingowa

Dzień pracy zdalnej? Zachowaj zdrowy work-life balance. Mieszkańcy Wieży Jeżyce będą mieli dostęp do wyposażonej strefy coworkingowej. W kameralnej przestrzeni skorzystasz z salki konferencyjnej z TV, stref do pracy wspólnej i indywidualnej, a baterie podładujesz aromatyczną kawą.

Pracując blisko domu oszczędzasz czas i wydajesz mniej na paliwo. To także doskonała okazja, by nawiązać nowe, wartościowe relacje biznesowe,

Archicom Smart

Rozwiązania Archicom Smart to bezprzewodowy system zarządzania inteligentnym domem. Głosowo lub zdalnie, przy pomocy smartfonu możesz m.in. sterować oświetleniem, regulować temperaturę, wyłączać urządzenia elektryczne. Kupując u nas mieszkanie, w cenie otrzymasz pakiet startowy, który możesz rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb. Dzięki temu zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu. Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś i co robisz.

Archicom Life Services

W ramach udogodnień Archicom Life Services na swoim osiedlu znajdziesz m.in.: dostęp do części wspólnych za pomocą aplikacji w smartfonie, punkt odbioru paczek, stację ładowania pojazdów elektrycznych, strefy rekreacyjne i rowerownie.

Pomoc kredytowa

Pomożemy Ci przy pozyskiwaniu finansowania na wymarzone mieszkanie i służymy wsparciem na każdym etapie procedury kredytowej.
Od zebrania ofert banków i wyboru najkorzystniejszej opcji, przez podpisanie umowy, po wypłatę środków, będziesz znajdować się pod naszą opieką. Dzięki zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej obsługi oraz uproszczeniu procesu kredytowego, przybliżymy Cię do realizacji marzenia.

Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym

Pod Klucz

Z myślą o Twojej wygodzie wraz z marką Galerie Venis, przygotowaliśmy szeroki wybór pakietów wykończeniowych. Wybierz swój pakiet,

Pakiet GV Design to kompletna oferta, od projektu poprzez wybór produktów aż po wykończenie w najwyższym standardzie. Pakiet GV Design można personalizować dzięki szerokiemu spektrum produktów oraz rozszerzać o wybrane opcje premium. Uzupełnieniem jest Pakiet GV Kitchen. Dla osób ceniących większą swobodę, mamy przygotowany Pakiet GV Freestyle, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Natomiast w Pakiecie GV Investor, poza wykończeniem, otrzymasz w pełni urządzone mieszkanie w standardzie pod wynajem. Kiedy Ty cieszysz się wolnym czasem, zespół architektów i specjalistów zajmuje się aranżacją Twojego mieszkania.

Skontaktuj się z naszym Doradcą

+48 717 281 281

DORADCA KLIENTA – PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

Napisz do swojego Doradcy